Послуги Електрика

Наша компанія протягом останніх років займає стійкі лідируючі позиції з надання якісних послуг професійних електриків! Сфера послуг наших майстрів велика! Починаючи від дрібних робіт, таких як заміна лампочки або розетки, наші електрики швидко та якісно зможуть зробити найскладніші види робіт! До таких робіт відноситься розробка проектів нової електропроводки та встановлення її. Купуючи вторинне житло, ми рекомендуємо відразу зробити якісну заміну старої електричної проводки на нову, якщо звичайно ви плануєте прожити в ній без проблем не один рік!
478793 - Блискавкозахист та заземлення

Блискавкозахист та заземлення

Зазвичай захисне заземлення приватного будинку використовується з метою зменшення напруги на електричних пристроях до безпечної для людини величини. Найбільш поширена …

664056 - Штроблення стін під проводку

Штроблення стін під проводку

Штроблення стін – це вид ремонтних робіт зі створення штроб – спеціальних борозенок для приховання проводки, різних труб та інженерних …

4152103 150x150 - Збірка та монтаж електрощита

Збірка та монтаж електрощита

Крім прийому та розподілу електроенергії, пристрій також веде облік її споживання. При виборі варто запланувати запас за кількістю модулів у …

1554031 150x150 - Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги

Для створення системи опалення, яка стане основним або допоміжним варіантом обігріву, потрібно зробити монтаж електричної теплої підлоги. Особливо часто ЇЇ …

649797 - Монтаж електропроводки

Монтаж електропроводки

Проводка у квартирі – невід’ємна частина будь-якого ремонту. Вона підтримує живлення важливих приладів, які забезпечують комфорт нашого життя. Грамотно збудована …

1457547 150x150 - Установка УЗО і автоматів

Установка УЗО і автоматів

Велика кількість електроприладів у сучасних будинках створює додаткове навантаження на мережу, а значить підвищує ризик її пошкодження та травмування користувача …

Виклик електрика

Сучасне життя важко уявити без електрики, тому послуги електрика користуються незмінним попитом. За допомогою майстра можна налагодити роботу електроприладів у квартирі, забезпечити кімнати освітленням, полагодити несправності щитка та ін. Допомога може знадобитися у будь-який момент, тому варто заздалегідь підшукати контакти, які стануть у нагоді у скрутну хвилину.

Чому потрібно знайти людину високої кваліфікації?

Послуги, пов’язані з електрикою, вимагають наявності певних навичок, професіоналізму та умінь. Якщо виклик електрика закінчився неграмотно виконаним замовленням, це може мати серйозні наслідки. В результаті власнику доведеться повністю міняти проводку, а то й справлятися із пожежею. Тому варто звертатися виключно до кваліфікованих працівників, які виконають завдання на найвищому рівні.

Встановлюючи велику кількість техніки, люди часто забувають, що електропроводка може не витримати такого високого навантаження. Згідно зі статистикою, це є частою причиною пожежі, особливо в холодний період, коли люди починають користуватися обігрівальними приладами. Тому потрібно заздалегідь потурбуватися про безпеку, замінити проводку та встановити автоматику, що запобігає аварійним ситуаціям при стрибках напруги.

Причини виклику майстра

Звичайно, замінити лампочку неважко, якщо скло ціле і знаходиться у відкритому доступі, а також при дотриманні людиною техніки безпеки. Але якщо йдеться про точкове освітлення в кімнаті, без допомоги не обійтися. Серед причин, коли варто викликати електрика додому, найчастіше трапляються такі випадки:

 • наявність збоїв електромережі, сталося замикання, задимлення та інші несправності;
 • квартира, якою користувалися протягом 18 років, зберегла початкову проводку, тоді потрібно провести діагностику, заміну різних елементів;
 • спроба зробити все самостійно, що призвела до плачевних результатів;
 • бажання убезпечити своє житло, запобігти пожежі та продовжити термін експлуатації техніки;
 • проведення капітального ремонту квартири чи дачі.

В даному випадку потрібно оформити виклик електрика додому, домовившись на зручну дату та час. Досвідчений майстер зробить все якісно та оперативно, що значно заощадить час проведення ремонту.

Часті питання

Які гарантії надає компанія?

При прийомі на роботу до компанії ELEKTRYKY кожен працівник проходить обов’язкову перевірку на кваліфікацію та наявність необхідних для працевлаштування знань. Також всі його паспортні дані перевіряються, тому нашого електрика можна сміливо впускати в будинок, не побоюючись візиту пройдисвіта. При виявленні непрофесійно виконаної роботи співробітник компанії оперативно виправить всі недоліки безкоштовно. Після того, як замовник перевірив та прийняв роботу, він отримує гарантію, яка поширюється на певний термін, що підтверджує професіоналізм наших співробітників.

Як розраховується термін виконання робіт?

Компанія ELEKTRYKY надає повний спектр електромонтажних робіт, тому наші співробітники здатні впоратися з завданням будь-якої складності. Терміни виконання залежать від багатьох факторів, серед яких:

 • обсяг та складність виконання завдання;
 • кількість задіяних у виконанні замовлення спеціалістів;
 • терміновість виконання заявки.

Всі терміни, що обумовлюються особисто з кожним клієнтом, суворо дотримуються. Їх можна пересунути у випадку, якщо у замовника з’явилися нові ідеї або він хоче змінити заздалегідь затверджений порядок виконання роботи, в іншому термін залишається незмінним.

Як викликати електрика?

Щоб викликати електрика, що працює в компанії ELEKTRYKY, слід:

 • зайти на офіційний веб-сайт;
 • вибрати відповідний спосіб заявки (заповнити онлайн-форму, написати листа на електронну скриньку або скористатися номерами телефонів);
 • дочекатися зворотного дзвінка від менеджера, який уточнить деталі роботи, а також дізнається зручний час для візиту майстра.

Кожен із запропонованих варіантів зручний тим, що не доведеться нікуди їхати, шукати та домовлятися, і для оформлення замовлення на виклик достатньо комп’ютера чи гаджета, підключеного до інтернету.

У якому районі Києва ви працюєте?

Однією з переваг компанії ELEKTRYKY є мобільність працівників. Тому вони працюють у будь-якому районі Києва, який зазначено у нашому переліку на сайті. За потреби можна терміново викликати електрика, який оперативно прибуде за вказаною адресою. Є приватні фахівці, які обслуговують виключно свій та прилеглі до нього райони. Наша компанія може подбати про всіх мешканців столиці та запропонувати їм кваліфіковану допомогу досвідчених електриків. Тому до нас звертаються клієнти зі всіх куточків Києва за отриманням якісної допомоги.

Залишіть заявку і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Викликати Електрика

Відгуки наших клієнтів

Для нас подяка клієнтів — кращий показник якості нашої роботи та основний стимул робити все можливе для надання якісних послуг.

Гарантія якості на всі виконувані роботи!

Электрик у Києві та області. Виклик та послуги майстра-електрика додому.

  Викликати Електрика!

  Залиште заявку і наші спеціалісти св'яжуться з вами.